| Święto Niepodległości |
|
|
|
| wtorek, 19 listopada 2013 20:10 |
|
8 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 95 rocznicy odzyskania niepodległości.Zapraszamy do galerii.
{gallery}Wydarzenia/swieto_niepodleglosci_2013{/gallery} |


