Liga Ochrony Przyrody
 
 
Szkolne koło LOP w naszej szkole skupia uczniów chętnych do pracy na rzecz środowiska naturalnego. W ramach pracy naszego koła proponujemy młodzieży: akcje ekologiczne, konkursy, warsztaty, prelekcje, spotkania z ciekawymi ludźmi. We wrześniu 2011 otrzymaliśmy wyróżnienie  w powiecie wadowickim za projekt edukacyjny  „ Trzymaj formę”. Był to konkurs organizowany przez Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Wadowicach. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszego projektu ukazującego szeroką współpracę dzieci i rodziców w propagowaniu zdrowego stylu życia. Uczniowie, którzy wzięli udział w projekcie i wykonali prezentacje multimedialne lub interesujące albumy to:            
 

Opiekunem LOP jest Pani Edyta Laskowska 
 WYCIECZKA DO KRAKOWSKIEGO ZOO PDF Drukuj Email

GALERIA ZDJĘĆ:

Więcej…
 
REALIZUJEMY KOLEJNY ROK PROGRAMY I AKCJE PROFILAKTYCZNE PDF Drukuj Email

FOTOGALERIA:

Więcej…
 
PIELĘGNUJEMY PRZYSZKOLNĄ RABATĘ PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

Więcej…
 
GMINNA EKOLOGICZNA OLIMPIADA KREATYWNOŚCI PDF Drukuj Email

     Po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w olimpiadzie. Drużyna liczyła 6 uczniów : K. Kubarski, M. Szydłowski, K. Wójtowicz, A. Wrona, P. Kubarska, A, Warzecha. W zadaniu na już zajęliśmy I miejsce natomiast w prezentacji sprzętu do ochronnych ginących gatunków roślin w naszym regionie III miejsce. Rywalizacja była zacięta. Atmosfera miła, dużo gości także z Węgier.

Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKA AKCJA "POSADŹ SWOJE DRZEWKO" PDF Drukuj Email
środa, 05 lipca 2017 13:26

     Już po raz drugi uczniowie wzięli udział w akcji drzewko za paczkę makulatury. W ramach współpracy z Nadleśnictwem Andrychów otrzymaliśmy 68 sadzonek. Każdy kto przyniósł makulaturę otrzymał sadzonkę drzewa liściastego lub iglastego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5