Wydarzenia - 2008 / 2009
"Popołudnie z Mamą i Tatą" 23 V 2009r. PDF Drukuj Email
sobota, 23 maja 2009 20:00

     Stało się już tradycją, że co roku w maju lub czerwcu Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i uczniowie ZSP w Bachowicach organizują festyn rodzinny „Popołudnie z mamą i tatą”. W tym roku wydarzenie to miało miejsce w dniu 23 maja i było to już IX tego typu spotkanie w historii szkoły. Tym razem odbyło się pod hasłem „Rodzina, ach rodzina”. Program imprezy był bardzo bogaty i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zarówno w sferze ciała, jak i ducha.

Więcej…
 
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 maja 2009 15:15

 Lekcja "Pierwszej pomocy"

Dnia 17 i 20 kwietnia 2009 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy w ramach programu "Serce na start".
Więcej…
 
Gminny Konkurs "Kubuś Puchatek i przyjaciele" PDF Drukuj Email
sobota, 11 kwietnia 2009 18:42

"Książka dla umysłu jest tym samym,

czym ćwiczenia fizyczne dla ciała".                                            

                                                      Joseph Addison

 

     Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to święto obchodzone co roku 2 kwietnia, w dzień urodzin znanego bajkopisarza Hansa Christiana Andersena. Ma ono na celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz wspieranie i rozwijanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

 

     Nawiązując do tego święta w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach zorganizowany został Gminny Konkurs "Kubuś Puchatek i przyjaciele" , którego finał odbył się w dniu 3 kwietnia 2009 roku.

Więcej…
 
Uczniowie z Bachowic pamietają... PDF Drukuj Email
piątek, 10 kwietnia 2009 00:00
      Jan Paweł II to niewątpliwie największy autorytet dzisiejszego świata.  Odszedł już do domu Ojca, ale pozostawił nam wielkie dziedzictwo: przykład swojego życia, dokumenty, kazania i dzieła literackie. Trzeba nam wciąż na nowo sięgać do jego spuścizny i zamieniać słowa w czyn. W ten sposób możemy podziękować Bogu za dar Papieża Polaka i czynić świat lepszym.
Więcej…
 
I Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zatorze PDF Drukuj Email
sobota, 24 stycznia 2009 10:37

W dniu 23 stycznia 2009 r. Ośrodek Kultury w Zatorze zorganizował I Przegląd Kolęd i Pastorałek ?Kolędować Małemu??. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkól podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu - Dolina Karpia m. in.: z Zatora, ze Spytkowic, Tomic, Witanowic, Laskowej, Osieka, Podolsza, Brzeźnicy oraz  Wadowic.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3