Dla rodziców
DYŻUR PEDAGOGA SZKOLNEGO PDF Drukuj Email
środa, 03 lutego 2021 18:38

DYŻUR PEDAGOGA SZKOLNEGO

dla rodziców i uczniów

 

W szkole:

·         Poniedziałek 13:00-15:00

·         Czwartek 11:00-13:00

Na platformie Google Classroom:

·         Wtorek  13:00-15:00

·         Piątek 11:30-13:30

 

W związku z ustalonymi terminami dyżurów bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z pedagogiem za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus, w celu ustalenia godziny spotkania – kontakt pedagog Magdalena Wawro. Kod do zajęć oraz link do połączenia online został wysłany do rodziców oraz uczniów w wiadomości przez portal Librus.

 
POMOC EMOCJONALNA PPP PDF Drukuj Email
środa, 15 kwietnia 2020 05:50

Szanowni Państwo,

     Obecna sytuacja w kraju jest wyjątkowo trudna dla wielu z nas, zarówno dzieci i ich rodziców oraz nauczycieli. W ciągu jednego dnia zmieniło się nasze życie. Ograniczono nam możliwość kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi, robienia zakupów oraz wiele innych czynności dnia codziennego. Tym sytuacjom towarzyszą przeróżne emocje, czasem wyjątkowo trudne. W związku z tym Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wadowicach  rozszerza dostępność mailowego i telefonicznego kontaktu zaufania w ramach pomocy psychologicznej, zarówno dla uczniów, rodziców i nauczycieli - pod adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 512618605, gdzie specjaliści udzielą  fachowej porady (patrz załącznik).

     Na stronie internetowej naszej Poradni podane są dane kontaktowe, pod którymi dyżurują nasi specjaliści do dyspozycji dzieci z naszego terenu i ich rodziców. Służą radą i bieżącymi konsultacjami w następujących godzinach zamieszczonych poniżej od poniedziałku do piątku, natomiast Dyrektor Poradni od  9.00 do 17.00.

 

Z życzeniami  zdrowia i wytrwałości Natalia Rykowska,

Dyrektor Poradni PP w Wadowicach

 

 

 

 

 

 

 
INFORMACJA DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email
czwartek, 09 kwietnia 2020 06:18

Informujemy, że w przypadku wystąpienia niepokojących objawów wynikłych z powodu obecnego stanu pandemii, stresu lub innych sytuacji rodzinnych oprócz pedagoga, wychowawcy możecie szukać pomocy w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Wadowicach. Poniżej tabela z numerami kontaktowymi dyżurujących osób - do pobrania w załączniku. Kliknij aby powiększyć.

 

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobraneOstatnia modyfikacja
Pobierz (Poradnia_PP.pdf)Poradnia_PP.pdf 289 Kb22509.04.2020 06:21
 
INFORMACJA DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email
wtorek, 24 marca 2020 16:38

Drodzy Rodzice…

      W związku z Rozporządzeniami MEN od 25 marca do 10 kwietnia 2020r nauka w naszej szkole będzie odbywała się zdalnie za pomocą dostępnych narzędzi –  dziennik elektroniczny, poczta elektroniczna, platforma edukacyjna itp. Jest to szczególny dla nas czas. Prosimy rodziców uczniów, by wymagali od swoich dzieci systematyczności logowania się w dzienniku elektronicznym. Muszą Państwo monitować systematyczność logowań! To Librus jest teraz głównym komunikatorem nauczycieli z uczniami. Inne, ewentualne kontakty zdalne będą ustalone z poszczególnymi nauczycielami indywidualnie. Będziemy się starać wykorzystać wszystkie dostępne środki, aby dotrzeć do każdego ucznia, być wsparciem dla dzieci i rodziców.

Więcej…
 
INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY DOTYCZĄCA KORONAWIRUSA PDF Drukuj Email
czwartek, 05 marca 2020 17:57

 

Dyrektor Szkoły, zgodnie z "Rekomendacjami Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa", zwraca się z prośbą do Rodziców o:
- nie posyłanie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły i przedszkola,
- przeprowadzenie rozmów z dziećmi na temat przestrzegania podstawowych zasad higieny: częstego mycia rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania.

Jeżeli Państwa dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne to prosimy niezwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Prosimy sprawdzać na bieżąco komunikaty publikowane na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Kontakt do najbliższej stacji: 698 926 976 (Wadowice)

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwoń na infolinię Ministerstwa Zdrowia - tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 Z poważaniem

Dyrektor ZSP w Bachowicach

Małgorzata Balonek

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2